נעים מאוד!

נעים מאוד! קוראים לי זהר, אני נשואה לאיתמר ואמא של איתן, בר, מאיה ואוריה. בשנת 2011, כשהייתי עדיין סטודנטית באקדמיה, תוך כדי ההיריון של בתי השנייה, גידול בני הראשון בן השנה וחצי וחזרתו של בעלי פעם בשבועיים הביתה מהצבא – פתחתי סטודיו לקרמיקה.  נשמע עמוס ומתיש, נכון?! אבל הסטודיו, היצירה וההשראה נתנו לי כוחות ואנרגיות. להיכנס בשעות הקטנות של הלילה (בין ההנקות) לסטודיו, ליצור, לנסות ולהגשים, כשמוזיקה טובה מתנגנת ברקע, זה מה שנתן לי את האפשרות לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בהנאה גדולה וברצון להגשים את החלום שלי לצד החיים העמוסים. החלום התגשם – הסטודיו פעיל ומייצר. מתוך אהבתי הגדולה לשירה בחרתי להפוך את הכלים למשהו אישי ומיוחד בזכות שירים ישראלים מלאי השראה ועומק שמודפסים עליהם, כל כלי מעוטר גם בעיטור או ציור שמוסיף לו חן.
היום הסטודיו שלי ממוקם במחולה שבבקעת הירדן, המוצרים שלי נמצאים במספר חנויות ברחבי הארץ וגם האתר פתח ערוץ של משלוחים מהסטודיו לכל רחבי הארץ אני גם מעבירה ברחבי הארץ סדנאות “סקראפ על קרמיקה” – טכניקת ההדפסה בשילוב אלמנטים מתוך עולם ה”סקראפ” – (עיצוב אלבומים).
למדתי צילום בסטודיו גברא, ואני גאה לומר שגם התחביב הזה הפך למקצוע נוסף. אני נהנית לצלם את היצירות בסטודיו ואת היצירות המופלאות (והמתוקות) בבית. ליבי מתרחב עם היצירה ואני מקווה שגם אתם תיהנו מהיצירות שלי. תודה. שלכם, זהר.